TOI TOI CUP 2019


SportSoft - timing & resulting

TOI TOI CUP 2019

Průběžné pořadí týmů



Muži

PořadíKlub#1#2#3#4#5#6#7#8#9#10#11Celkem 
1. ČEZ Cyklo Team Tábor129131139123---------------------522 Detail
2. EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN108126125111---------------------470 Detail
3. TJ AŠ ML.BOLESLAV72948441---------------------291 Detail
4. TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.49546052---------------------215 Detail
5. Victoria Jarocin Accent team39483926---------------------152 Detail
6. IVAR CS - AUTHOR TEAM28564719---------------------150 Detail
7. TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA21504618---------------------135 Detail
8. MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK414346------------------------130 Detail
9. Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY344644------------------------124 Detail
10. CYCLING ACADEMY TÁBOR---403037---------------------107 Detail
11. GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS32598------------------------99 Detail
12. Velo Wildhaber/ VC Eschenbach48------48---------------------96 Detail
13. Creafin-Fristads4550---------------------------95 Detail
14. Groep Hens - Containers Maes------4746---------------------93 Detail
15. ACT LeraK Blansko14302522---------------------91 Detail
16. PAUWELS SAUZEN-BINGOAL Team86------------------------------86 Detail
17. Individueel4037---------------------------77 Detail
18. KTM ALCHEMIST DAMA SELLE SMP---------63---------------------63 Detail
19. Superior riders936170---------------------62 Detail
20. DURATEC SKILS HOTELTIME182418------------------------60 Detail
20. KC HLINSKO------3525---------------------60 Detail
22. DP66 GIANT SMP TEAM59------------------------------59 Detail
23. Slovak national team22------35---------------------57 Detail
24. NUTREND SPECIALIZED RACING822157---------------------52 Detail
25. Corendon-Circus Cycling Team50------------------------------50 Detail
25. GROUP HENS - MAES CONTAINERS---------50---------------------50 Detail
27. SU Bikestore.cc Team------3118---------------------49 Detail
28. CHAZAL CANYON---------47---------------------47 Detail
29. Heist Cycling Team46------------------------------46 Detail
30. Acrog Pauwelssauzen Balen BC---44---------------------------44 Detail
31. UKS Krupiński Suszec - TREK------43------------------------43 Detail
31. Mitas Mercedes-Benz Cyklostar Trek---------43---------------------43 Detail
33. Gunsha-KMC CX/Gravel Team------2913---------------------42 Detail
33. WV Uden---------42---------------------42 Detail
35. TEAM CHAZAL CANYON-3G IMMO---------39---------------------39 Detail
36. ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC---------38---------------------38 Detail
37. pauwelssauzen bingoal---------34---------------------34 Detail
38. TJ AŠ Mladá Boleslav---------33---------------------33 Detail
39. Gunsha KMC Gravel Team31------1---------------------32 Detail
40. GHOST Team10---21------------------------31 Detail
40. Tarteletto Isorey---------31---------------------31 Detail
42. CROSS CARTEL30------------------------------30 Detail
43. Shop4cross - Mohrmann Bau---29---------------------------29 Detail
44. Pauwels Sauzen - Bingoal28------------------------------28 Detail
44. Ethic Sport cycling team---------28---------------------28 Detail
46. ASD JAM'S BIKE TEAM25------------------------------25 Detail
46. ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS11---122---------------------25 Detail
48. N1 TEAM31740---------------------24 Detail
49. LAWI Stars - GIANT------23------------------------23 Detail
50. TJ SOKOL HOLÉ VRCHY4---17------------------------21 Detail
12
 

Případné připomínky a dotazy k bodování posílejte na cpcx@sportsoft.cz.

 
created by SportSoft