TOI TOI CUP 2019


SportSoft - timing & resulting

TOI TOI CUP 2019

1. Mladá Boleslav (28.09.2019) | 2. Hlinsko (05.10.2019) | 3. Holé Vrchy (12.10.2019) | 4. Slaný (28.10.2019) | 5. Ostrava (02.11.2019) | 6. Rýmařov (03.11.2019) | 7. Louny (17.11.2019) | 8. Kolín (30.11.2019) | 9. Čáslav (01.12.2019) | 10. Jabkenice (07.12.2019) | 11. Uničov (14.12.2019)

Průběžné pořadí po kategoriích

Jméno:

Muži

PořadíJménoRočníkStátKlub#1#2#3#4#5#6#7#8#9#10#11Celkem 
1. BOROŠ Michael1992CZE ČEZ Cyklo Team Tábor 49475049---------49---------244 Detail
2. NESVADBA Jan1991CZE ČEZ Cyklo Team Tábor 47454845---------48---------233 Detail
3. PAPRSTKA Tomáš1992CZE EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 43494944---------46---------231 Detail
4. JELÍNEK Josef1998CZE Mercedes-Benz Praha Cyklo Star Trek 41434643---------47---------220 Detail
5. ŘÍMAN Jakub2000CZE TJ AŠ ML.BOLESLAV 37384241---------36---------194 Detail
6. ULÍK Matěj1997SVK EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 38423635---------40---------191 Detail
7. VANÍČEK Šimon1999CZE ČEZ Cyklo Team Tábor 33394129---------39---------181 Detail
8. GLAJZA Ondrej1994SVK TJ AŠ ML.BOLESLAV 35363233---------43---------179 Detail
9. HULA Robert2000CZE TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s. 29263836---------37---------166 Detail
10. MIKLER Bartosz1994POL Victoria Jarocin Accent team 39483926---------------------152 Detail
11. ŤOUPALÍK Jakub2001CZE CYCLING ACADEMY TÁBOR ---403037---------44---------151 Detail
12. BAKUS Tomáš1998CZE ČEZ Cyklo Team Tábor 19332724---------32---------135 Detail
13. CAMRDA Karel2001CZE ČEZ Cyklo Team Tábor 26---3427---------38---------125 Detail
14. ŤOUPALÍK Adam1996CZE Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY 344644------------------------124 Detail
15. ROMBOUTS Seppe1998BEL Individueel 403745------------------------122 Detail
16. HLADÍK Josef2001CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 16252819---------33---------121 Detail
17. KUNÁŠEK Josef2000CZE EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 243233------------31---------120 Detail
18. TOMÁŠEK Alvin2000CZE EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 27354015---------------------117 Detail
19. SMOLA Lukáš1992CZE TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s. 20282216---------29---------115 Detail
20. KUČERA Jakub2001CZE EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN ---342430---------27---------115 Detail
21. BENDA Michal1983CZE TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 21272610---------28---------112 Detail
22. HEKELE Emil1977CZE GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 324137------------------------110 Detail
23. JEŽEK Tomáš2001CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 123119------------35---------97 Detail
24. WILDHABER Marcel1985SUI Velo Wildhaber/ VC Eschenbach 48------48---------------------96 Detail
25. MERLIER Braam1994BEL Creafin-Fristads 4550---------------------------95 Detail
26. MAYER Daniel1997CZE KC HLINSKO ------3525---------34---------94 Detail
27. LOOCKX Lander1997BEL Groep Hens - Containers Maes ------4746---------------------93 Detail
28. STLOUKAL Štěpán2000CZE ACT LeraK Blansko 14302522---------------------91 Detail
29. KONWA Marek1990POL UKS Krupiński Suszec - TREK ------43------------45---------88 Detail
30. HÄHNEL Frederik1996GER Shop4cross - Mohrmann Bau 1529---6---------30---------80 Detail
31. PECHOUT Matěj2001CZE TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA ---23208---------26---------77 Detail
32. ŠTĚPANÍK Jiří1992CZE NUTREND SPECIALIZED RACING 822157---------22---------74 Detail
33. MÖBIS Maximilian1998GER Gunsha-KMC CX/Gravel Team 31---2913---------------------73 Detail
34. PETRUŠ Lubomír1990CZE Ethic Sport cycling team ---------28---------42---------70 Detail
35. MORÁVEK Zdeněk1996CZE Superior riders 921170---------17---------64 Detail
36. POSPÍŠIL Filip1998CZE EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 17---1412---------20---------63 Detail
37. JENČUŠ Jakub2001SVK EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN ------732---------23---------62 Detail
38. GONDA Pavel1981CZE DURATEC SKILS HOTELTIME 182418------------------------60 Detail
39. SWEECK Diether1993BEL PAUWELS SAUZEN-BINGOAL Team ---------------------50---------50 Detail
40. BAESTAENS Vincent1989BEL GROUP HENS - MAES CONTAINERS ---------50---------------------50 Detail
41. MEISEN Marcel1989GER Corendon-Circus Cycling Team 50------------------------------50 Detail
42. HEIGL Philipp1993AUT SU Bikestore.cc Team ------3118---------------------49 Detail
43. CHAINEL Steve1983FRA CHAZAL CANYON ---------47---------------------47 Detail
44. HORULKO Vladyslav2001UKR TJ AŠ ML.BOLESLAV ---20100---------16---------46 Detail
45. BOSMANS Wietse1991BEL Heist Cycling Team 46------------------------------46 Detail
46. LIESSENS Jarno1998BEL Acrog Pauwelssauzen Balen BC ---44---------------------------44 Detail
47. VANDEBOSCH Toon1999BEL PAUWELS SAUZEN-BINGOAL Team 44------------------------------44 Detail
48. GODRIE Stan1993NED WV Uden ---------42---------------------42 Detail
49. DOLEŽAL Adam2000CZE ČEZ Cyklo Team Tábor 71916------------------------42 Detail
50. VANDEBOSCH Victor1998BEL PAUWELS SAUZEN-BINGOAL Team 42------------------------------42 Detail
12
 

Případné připomínky a dotazy k bodování posílejte na cpcx@sportsoft.cz.

 
created by SportSoft