TOI TOI CUP 2019


SportSoft - timing & resulting

TOI TOI CUP 2019

Průběžné pořadí týmů



Muži

PořadíKlub#1#2#3#4#5#6#7#8#9#10#11Celkem 
1. ČEZ Cyklo Team Tábor129131139123---------136---------658 Detail
2. EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN108126125111---------117---------587 Detail
3. TJ AŠ ML.BOLESLAV72948474---------95---------419 Detail
4. TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.49546052---------66---------281 Detail
5. IVAR CS - AUTHOR TEAM28564719---------68---------218 Detail
6. TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA21504618---------54---------189 Detail
7. Mitas Mercedes-Benz Cyklostar Trek41434643---------------------173 Detail
8. Victoria Jarocin Accent team39483926---------------------152 Detail
9. CYCLING ACADEMY TÁBOR---403037---------44---------151 Detail
10. PAUWELS SAUZEN-BINGOAL Team86------------------50---------136 Detail
11. Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY344644------------------------124 Detail
12. GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS32598------------14---------113 Detail
13. Velo Wildhaber/ VC Eschenbach48------48---------------------96 Detail
14. Creafin-Fristads4550---------------------------95 Detail
15. KC HLINSKO------3525---------34---------94 Detail
16. Groep Hens - Containers Maes------4746---------------------93 Detail
17. ACT LeraK Blansko14302522---------------------91 Detail
18. UKS Krupiński Suszec - TREK------43------------45---------88 Detail
19. Superior riders936170---------17---------79 Detail
20. Individueel4037---------------------------77 Detail
21. NUTREND SPECIALIZED RACING822157---------22---------74 Detail
22. Ethic Sport cycling team---------28---------42---------70 Detail
23. KTM ALCHEMIST DAMA SELLE SMP---------63---------------------63 Detail
24. DURATEC SKILS HOTELTIME182418------------------------60 Detail
25. Shop4cross - Mohrmann Bau---29---------------30---------59 Detail
25. DP66 GIANT SMP TEAM59------------------------------59 Detail
27. Slovak national team22------35---------------------57 Detail
28. Corendon-Circus Cycling Team50------------------------------50 Detail
28. GROUP HENS - MAES CONTAINERS---------50---------------------50 Detail
30. SU Bikestore.cc Team------3118---------------------49 Detail
31. CHAZAL CANYON---------47---------------------47 Detail
31. Mercedes-Benz Praha Cyklo Star Trek---------------------47---------47 Detail
33. Heist Cycling Team46------------------------------46 Detail
34. Acrog Pauwelssauzen Balen BC---44---------------------------44 Detail
35. WV Uden---------42---------------------42 Detail
35. Gunsha-KMC CX/Gravel Team------2913---------------------42 Detail
37. TRICYCLIG---------------------41---------41 Detail
38. TEAM CHAZAL CANYON-3G IMMO---------39---------------------39 Detail
39. ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC---------38---------------------38 Detail
40. N1 TEAM31740---------13---------37 Detail
41. pauwelssauzen bingoal---------34---------------------34 Detail
42. Gunsha KMC Gravel Team31------1---------------------32 Detail
43. GHOST Team10---21------------------------31 Detail
43. Tarteletto Isorey---------31---------------------31 Detail
45. CROSS CARTEL30------------------------------30 Detail
46. Pauwels Sauzen - Bingoal28------------------------------28 Detail
47. ASD JAM'S BIKE TEAM25------------------------------25 Detail
47. ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS11---122---------------------25 Detail
47. Open Cycling Academy z.s.---------------------25---------25 Detail
50. Maloja - Rocky Mountain Team---------------------24---------24 Detail
12
 

Případné připomínky a dotazy k bodování posílejte na cpcx@sportsoft.cz.

 
created by SportSoft