TOI TOI CUP 2019


SportSoft - timing & resulting

TOI TOI CUP 2019

Průběžné pořadí týmů



Muži

PořadíKlub#1#2#3#4#5#6#7#8#9#10#11Celkem 
1. ČEZ Cyklo Team Tábor129131139123---------136---138132928 Detail
2. EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN108126125111---------117---123116826 Detail
3. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav72948474---------95---10954582 Detail
4. IVAR CS - AUTHOR TEAM28564719---------68---7385376 Detail
5. TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.49546052---------66---6026367 Detail
6. TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA21504618---------54---5556300 Detail
7. CYCLING ACADEMY TÁBOR---403037---------44------42193 Detail
8. PAUWELS SAUZEN-BINGOAL Team86------------------50------50186 Detail
9. Mitas Mercedes-Benz Cyklostar Trek41434643---------------------173 Detail
10. Victoria Jarocin Accent team39483926---------------------152 Detail
11. Ethic Sport cycling team---------28---------42---4039149 Detail
12. Creafin-Fristads4550---------------------48---143 Detail
13. KC HLINSKO------3525---------34------43137 Detail
14. UKS Krupiński Suszec - TREK------43------------45---47---135 Detail
15. NUTREND SPECIALIZED RACING822157---------22---2728129 Detail
16. Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY344644------------------------124 Detail
17. GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS32598------------14---------113 Detail
18. Superior riders936170---------17---24---103 Detail
19. Velo Wildhaber/ VC Eschenbach48------48---------------------96 Detail
20. Groep Hens - Containers Maes------4746---------------------93 Detail
21. Shop4cross - Mohrmann Bau---29---------------30------3392 Detail
22. ACT LeraK Blansko14302522---------------------91 Detail
23. Slovak national team22------35------------------2481 Detail
24. Individueel4037---------------------------77 Detail
25. Pauwels Sauzen - Bingoal28---------------------------4876 Detail
25. Gunsha-KMC CX/Gravel Team------2913---------------34---76 Detail
25. TRICYCLIG---------------------41------3576 Detail
28. N1 TEAM31740---------13---191975 Detail
29. KTM ALCHEMIST DAMA SELLE SMP---------63---------------------63 Detail
30. DURATEC SKILS HOTELTIME182418------------------------60 Detail
31. DP66 GIANT SMP TEAM59------------------------------59 Detail
32. Maloja - Rocky Mountain Team---------------------24---31---55 Detail
33. GROUP HENS - MAES CONTAINERS---------50---------------------50 Detail
33. Corendon-Circus Cycling Team50------------------------------50 Detail
35. SU Bikestore.cc Team------3118---------------------49 Detail
35. Team EKZ------------------------------4949 Detail
37. Open Cycling Academy z.s.---------------------25------2348 Detail
37. ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS11---122---------------23---48 Detail
39. CHAZAL CANYON---------47---------------------47 Detail
39. Mercedes-Benz Praha Cyklo Star Trek---------------------47---------47 Detail
41. MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK---------------------------46---46 Detail
41. Heist Cycling Team46------------------------------46 Detail
43. Bombtrack bicycles powered by Hunt Whelels---------------------------45---45 Detail
44. Acrog Pauwelssauzen Balen BC---44---------------------------44 Detail
45. WV Uden---------42---------------------42 Detail
46. TJ SOKOL HOLÉ VRCHY4---17------------------20---41 Detail
47. VYTYV---------------------18---22---40 Detail
48. TEAM CHAZAL CANYON-3G IMMO---------39---------------------39 Detail
49. ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC---------38---------------------38 Detail
50. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav------------------------------3737 Detail
12
 

Případné připomínky a dotazy k bodování posílejte na cpcx@sportsoft.cz.

 
created by SportSoft