TOI TOI CUP 2019


SportSoft - timing & resulting

TOI TOI CUP 2019

1. Mladá Boleslav (28.09.2019) | 2. Hlinsko (05.10.2019) | 3. Holé Vrchy (12.10.2019) | 4. Slaný (28.10.2019) | 5. Ostrava (02.11.2019) | 6. Rýmařov (03.11.2019) | 7. Louny (17.11.2019) | 8. Kolín (30.11.2019) | 9. Čáslav (01.12.2019) | 10. Jabkenice (07.12.2019) | 11. Uničov (14.12.2019)

Průběžné pořadí po kategoriích

Jméno:

Muži

PořadíJménoRočníkStátKlub#1#2#3#4#5#6#7#8#9#10#11Celkem 
1. BOROŠ Michael1992CZE ČEZ Cyklo Team Tábor 49475049---------49---50---294 Detail
2. NESVADBA Jan1991CZE ČEZ Cyklo Team Tábor 47454845---------48---49---282 Detail
3. PAPRSTKA Tomáš1992CZE EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 43494944---------46---44---275 Detail
4. JELÍNEK Josef1998CZE MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK 41434643---------47---46---266 Detail
5. ŘÍMAN Jakub2000CZE TJ AŠ ML.BOLESLAV 37384241---------36---43---237 Detail
6. ULÍK Matěj1997SVK EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 38423635---------40---42---233 Detail
7. GLAJZA Ondrej1994SVK TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 35363233---------43---41---220 Detail
8. VANÍČEK Šimon1999CZE ČEZ Cyklo Team Tábor 33394129---------39---33---214 Detail
9. HULA Robert2000CZE TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s. 29263836---------37---32---198 Detail
10. BAKUS Tomáš1998CZE ČEZ Cyklo Team Tábor 19332724---------32---36---171 Detail
11. CAMRDA Karel2001CZE ČEZ Cyklo Team Tábor 26---3427---------38---39---164 Detail
12. HLADÍK Josef2001CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 16252819---------33---38---159 Detail
13. KUNÁŠEK Josef2000CZE EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 243233------------31---37---157 Detail
14. MIKLER Bartosz1994POL Victoria Jarocin Accent team 39483926---------------------152 Detail
15. ŤOUPALÍK Jakub2001CZE CYCLING ACADEMY TÁBOR ---403037---------44---------151 Detail
16. KUČERA Jakub2001CZE EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN ---342430---------27---30---145 Detail
17. MERLIER Braam1994BEL Creafin-Fristads 4550---------------------48---143 Detail
18. SMOLA Lukáš1992CZE TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s. 20282216---------29---28---143 Detail
19. BENDA Michal1983CZE TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 21272610---------28---26---138 Detail
20. KONWA Marek1990POL UKS Krupiński Suszec - TREK ------43------------45---47---135 Detail
21. JEŽEK Tomáš2001CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 123119------------35---35---132 Detail
22. ŤOUPALÍK Adam1996CZE Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY 344644------------------------124 Detail
23. ROMBOUTS Seppe1998BEL Individueel 403745------------------------122 Detail
24. TOMÁŠEK Alvin2000CZE EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 27354015---------------------117 Detail
25. PETRUŠ Lubomír1990CZE Ethic Sport cycling team ---------28---------42---40---110 Detail
26. HEKELE Emil1977CZE GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 324137------------------------110 Detail
27. MÖBIS Maximilian1998GER Gunsha-KMC CX/Gravel Team 31---2913---------------34---107 Detail
28. PECHOUT Matěj2001CZE TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA ---23208---------26---29---106 Detail
29. ŠTĚPANÍK Jiří1992CZE NUTREND SPECIALIZED RACING 822157---------22---27---101 Detail
30. WILDHABER Marcel1985SUI Velo Wildhaber/ VC Eschenbach 48------48---------------------96 Detail
31. MAYER Daniel1997CZE KC HLINSKO ------3525---------34---------94 Detail
32. LOOCKX Lander1997BEL Groep Hens - Containers Maes ------4746---------------------93 Detail
33. STLOUKAL Štěpán2000CZE ACT LeraK Blansko 14302522---------------------91 Detail
34. MORÁVEK Zdeněk1996CZE Superior riders 921170---------17---24---88 Detail
35. HÄHNEL Frederik1996GER Shop4cross - Mohrmann Bau 1529---6---------30---------80 Detail
36. HORULKO Vladyslav2001UKR TJ AŠ ML.BOLESLAV ---20100---------16---25---71 Detail
37. POSPÍŠIL Filip1998CZE EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 17---1412---------20---------63 Detail
38. JENČUŠ Jakub2001SVK EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN ------732---------23---------62 Detail
39. GONDA Pavel1981CZE DURATEC SKILS HOTELTIME 182418------------------------60 Detail
40. ŠŤASTNÝ Radim2001CZE N1 TEAM 31740---------13---19---56 Detail
41. ŠULC Jakub1996CZE Maloja - Rocky Mountain Team ---------------------24---31---55 Detail
42. WOJCZAL Pawel1990POL VYTYV ------13------------18---22---53 Detail
43. SWEECK Diether1993BEL PAUWELS SAUZEN-BINGOAL Team ---------------------50---------50 Detail
44. BAESTAENS Vincent1989BEL GROUP HENS - MAES CONTAINERS ---------50---------------------50 Detail
45. MEISEN Marcel1989GER Corendon-Circus Cycling Team 50------------------------------50 Detail
46. HEIGL Philipp1993AUT SU Bikestore.cc Team ------3118---------------------49 Detail
47. KUBÍN Michael1993CZE ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 11---122---------------23---48 Detail
48. CHAINEL Steve1983FRA CHAZAL CANYON ---------47---------------------47 Detail
49. BOSMANS Wietse1991BEL Heist Cycling Team 46------------------------------46 Detail
50. VAN DER MEER Gosse1995NED Bombtrack bicycles powered by Hunt Whelels ---------------------------45---45 Detail
12
 

Případné připomínky a dotazy k bodování posílejte na cpcx@sportsoft.cz.

 
created by SportSoft