TOI TOI CUP 2019


SportSoft - timing & resulting

TOI TOI CUP 2019

Průběžné pořadí po kategoriích

Jméno:

Muži

PořadíJménoRočníkStátKlub#1#2#3#4#5#6#7#8#9#10#11Celkem 
1. BOROŠ Michael1992CZE ČEZ Cyklo Team Tábor 494750------------------------146 Detail
2. PAPRSTKA Tomáš1992CZE EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 434949------------------------141 Detail
3. NESVADBA Jan1991CZE ČEZ Cyklo Team Tábor 474548------------------------140 Detail
4. JELÍNEK Josef1998CZE MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK 414346------------------------130 Detail
5. MIKLER Bartosz1994POL Victoria Jarocin Accent team 394839------------------------126 Detail
6. ŤOUPALÍK Adam1996CZE Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY 344644------------------------124 Detail
7. ROMBOUTS Seppe1998BEL Individueel 403745------------------------122 Detail
8. ŘÍMAN Jakub2000CZE TJ AŠ ML.BOLESLAV 373842------------------------117 Detail
9. ULÍK Matěj1997SVK EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 384236------------------------116 Detail
10. VANÍČEK Šimon1999CZE ČEZ Cyklo Team Tábor 333941------------------------113 Detail
11. HEKELE Emil1977CZE GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 324137------------------------110 Detail
12. GLAJZA Ondrej1994SVK TJ AŠ ML.BOLESLAV 353632------------------------103 Detail
13. TOMÁŠEK Alvin2000CZE EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 273540------------------------102 Detail
14. MERLIER Braam1994BEL Creafin-Fristads 4550---------------------------95 Detail
15. HULA Robert2000CZE TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s. 292638------------------------93 Detail
16. KUNÁŠEK Josef2000CZE EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 243233------------------------89 Detail
17. BAKUS Tomáš1998CZE ČEZ Cyklo Team Tábor 193327------------------------79 Detail
18. BENDA Michal1983CZE TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 212726------------------------74 Detail
19. ŤOUPALÍK Jakub2001CZE CYCLING ACADEMY TÁBOR ---4030------------------------70 Detail
20. SMOLA Lukáš1992CZE TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s. 202822------------------------70 Detail
21. HLADÍK Josef2001CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 162528------------------------69 Detail
22. STLOUKAL Štěpán2000CZE ACT LeraK Blansko 143025------------------------69 Detail
23. JEŽEK Tomáš2001CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 123119------------------------62 Detail
24. CAMRDA Karel2001CZE ČEZ Cyklo Team Tábor 26---34------------------------60 Detail
25. MÖBIS Maximilian1998GER Gunsha-KMC CX/Gravel Team 31---29------------------------60 Detail
26. GONDA Pavel1981CZE DURATEC SKILS HOTELTIME 182418------------------------60 Detail
27. KUČERA Jakub2001CZE EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN ---3424------------------------58 Detail
28. MEISEN Marcel1989GER Corendon-Circus Cycling Team 50------------------------------50 Detail
29. WILDHABER Marcel1985SUI Velo Wildhaber/ VC Eschenbach 48------------------------------48 Detail
30. LOOCKX Lander1997BEL Groep Hens - Containers Maes ------47------------------------47 Detail
31. MORÁVEK Zdeněk1996CZE Superior riders 92117------------------------47 Detail
32. BOSMANS Wietse1991BEL Heist Cycling Team 46------------------------------46 Detail
33. ŠTĚPANÍK Jiří1992CZE NUTREND SPECIALIZED RACING 82215------------------------45 Detail
34. LIESSENS Jarno1998BEL Acrog Pauwelssauzen Balen BC ---44---------------------------44 Detail
35. HÄHNEL Frederik1996GER Shop4cross - Mohrmann Bau 1529---------------------------44 Detail
36. VANDEBOSCH Toon1999BEL PAUWELS SAUZEN-BINGOAL Team 44------------------------------44 Detail
37. KONWA Marek1990POL UKS Krupiński Suszec - TREK ------43------------------------43 Detail
38. PECHOUT Matěj2001CZE TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA ---2320------------------------43 Detail
39. DOLEŽAL Adam2000CZE ČEZ Cyklo Team Tábor 71916------------------------42 Detail
40. VANDEBOSCH Victor1998BEL PAUWELS SAUZEN-BINGOAL Team 42------------------------------42 Detail
41. TONEATTI Davide2001ITA DP66 GIANT SMP TEAM 36------------------------------36 Detail
42. MAYER Daniel1997CZE KC HLINSKO ------35------------------------35 Detail
43. HEIGL Philipp1993AUT SU Bikestore.cc Team ------31------------------------31 Detail
44. KUNT Lukáš1997CZE GHOST Team 10---21------------------------31 Detail
45. POSPÍŠIL Filip1998CZE EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 17---14------------------------31 Detail
46. HORULKO Vladyslav2001UKR TJ AŠ ML.BOLESLAV ---2010------------------------30 Detail
47. ZUBER Adam1979POL CROSS CARTEL 30------------------------------30 Detail
48. KOPECKY Tomas2000CZE Pauwels Sauzen - Bingoal 28------------------------------28 Detail
49. STRNAD Roman2001CZE GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS ---188------------------------26 Detail
50. BERGAGNA Tommaso2001ITA ASD JAM'S BIKE TEAM 25------------------------------25 Detail
12
 

Případné připomínky a dotazy k bodování posílejte na cpcx@sportsoft.cz.

 
created by SportSoft